Usługi


Współpracuj z profesjonalistami
Współpracuj z profesjonalistami

[nazwa firmy] istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą geodezyjną posiadającą wieloletnią tradycję, którą wspieramy ciągłym podnoszeniem naszych kwalifikacji. Stale rozwijamy się, wdrażając coraz to nowocześniejsze techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe, oraz korzystając z najlepszej klasy sprzętu i oprogramowania. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo za przystępną cenę.

 

 Poszczycić możemy się doskonałymi referencjami i współpracą z najlepszymi firmami w kraju. Naszą specjalizacją jest geodezja inżynieryjna, głównie obsługa budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Zapewniamy szybką i rzetelną obsługę zlecenia.

 

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa własności i prawa budowlanego. Dzięki temu szybko rozwiążemy wszelkie Wasze problemy.

 

Nasza firma wykonuje pomiary przyłączy gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków oraz innych obiektów budowlanych, inwentaryzacje architektoniczne elewacji oraz rzuty kondygnacji budynków.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi zleceniami, które stanowią dla nas najlepszą rekomendację. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie i zawsze staramy się je wykonać w jak najkrótszym czasie. Stawiamy na jakość naszych usług. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

 

Zlecenia rozpatrujemy w ciągu 24h.

 

Zadzwoń lub napisz! Zapraszamy także do siedziby naszej firmy we Wrocławiu.

 

Zapraszamy!!!